KONST / Litografier / Färglitografi 14965254
nr 1496 5254
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Signerad, numrerad 353/385, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 40x73 cm, yttermått inklusive ram: 57x89 cm
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:16:58
12/10 13:47:05
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker